jump to navigation

Взаємовідносини між людьми 6 июня, 2009

Posted by Alyosha Kolodiy in Актуальная проблема -problem of today, Трибуна братства - The brotherhood tribune, Today's Devotional.
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
trackback

От редактора: Сегодня представляю вам очерк еще одной выпускницы Международного христианского коллегиума г. Одессы Четвериковой Ангелины. Тема, которую она освещает, сегодня одна из самых обсуждаемых тем в обществе. Люди, пытаются найти пути усовершенствования и сближения в отношениях. Это хорошее начало для того, чтобы наступили позитивные перемены в обществе в этой сфере. И церковь на мой взгляд, должна быть катализатором реформ в человеческих отношениях, потому, что именно ей Господь показал пример в Иисусе Христе.

Судя по тому, что большая частьчитателей нашего жрунала в Украине, мы решили сделать им особый подарок и опубликовать очерки Ангелины на ее родном языке -украинском. Надеюсь, это не будет большой проблемой для русскоговорящей части наших читателей. В любом случае, если вы встретитесь с проблемами в понимании текста, пожалуйста напишите нам и мы с удовольствием сделаем перевод для вас.

Взаємовідносини людини з людиною

Банальними фразами :»в сучасному світі» або «а в ті часи», вже нікого не здивуєш. Як історик впевнено стверджую що, взаємовідносини між людьми були однаковими в різні часи, змінювались лише принципи та стандарти стосовно того, якими вони мають бути.

В старому заповіті на різних етапах історії існувало різне світосприйняття, але Ісус та Новий Заповіт дають, або удосконалюють принципи та мотивації стосунків, які раз і назавжди для всих одні.

Нагорна проповідь є наглядним тому свідченням. (МФ. 5) На мою думку, самовиховання є однією з важливих справ людини. Обравши пріорітети, життєві  чи духовні цінності, являти іх, своєю діяльністю проявляючи в житті. Необхідно мати тактовність, щоб не надокучати людині. Але перш за все любов. До кожного вона проявляється по різному. Біблія чітко визначає , що таке любов і як її,  та до кого застосовувати. Маючи це почуття, людина зрозуміє справжню цінність людських відносин, спілкування та взаємопідтримки. Адже одне и воно не чорно-біле, а кольорове.

Вважаю, що для християнина перш за все треба визначити яку цінність в його житті займають ці відносини. Якщо християнин вірний (справжній), то прагнучи до Бога, він виконуватиме всі його заповіді і без любові жити не зможе. Любов та молитва завжди найкращі помічники в удосконалені розуміння та практикування відносин. З плином якогось часу, людина яка тобі капостила, бачачи прощення -змінеться. Знаю це з власного досвіду.

«Людина є не россудлива, нелогічна, егоцентрічна. Це не має значення -люби ії. Як що ти робитимеш добро ти будеш звинувачений в егоїстичних намірах. Це не має значення -роби добро. Якщо ти будеш здійснювати свої мрії, ти знайдеш фальшивих друзів і справжніх ворогів. Це не має значення -продовжуй здійснювати мрії. Добро яке ти робиш, буде забуте завтра. Це не має значення -роби добро. Чесність і щирість зроблять тебе вразливим . Це не має значення -будь чесним и щірим. все, що ти будував роками, може бути зруйноване за секунду. Це не має значення -будуй. Якщо ти будеш допомогати людям, вони відкинуть це. Це не має значення -допомогай їм. Віддай світу все найкраще і світ вдарить тебе. Це не має значення -віддай все найкраще. » Мати Тереза из Калькути.

Про автора: Четверикова Ангеліна, народилась в Одессі в 1988 році. Є віпускницею Міжнародного християнського колегіуму в м. Одессі.  У 2001 р. жила та навчалась у Києві у спортивному училищі. Досі займається фехтуванням але захоплюється спортом взагалі. Навчається на історичному факультеті ОНУ ім. І.І. Мечникова, хоче бути біблійним археологом.

Комментарии»

No comments yet — be the first.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: